Uudised

Menüü

Galerii


Veinifestival 2019


Teenused

Koolitused

Veinikoolitused Veini ja Vinega – mis oleks parem viis toreda seltskonnaga veinimaailmas orienteerumiseks ja uute teadmiste ammutamiseks?! Teeme koolitusi algajatele ja juba edasijõudnud veinisõpradele. Sisustame koolituse vastavalt teie soovidele ja ajavarule.

Meie veinikoolitused sobivad hästi vahepalaks sünnipäevapidudele, ettevõtte motivatsiooniüritustele, tüdrukute- ja poissmeeste õhtutele, kodustele pidudele ja muudele üritustele, mida soovite külaliste jaoks põnevamaks muuta.

Tavapäraselt võtab koolitus aega ca 2 tundi (1 tunni hind ilma veinideta 60€), mille käigus räägime veinimaailma rikkalikust ajaloost, praktiseerime vähemalt nelja (soovi korral ka rohkema) erineva veini kallal ning vastame osalejate enamasti rohketele küsimustele.

Kohtame sageli klientide eelarvamust, et veinikoolitused on igavad ja täis pikitud spetsiifilist teksti ja keerulisi nimetusi, mis niikuinii meelde ei jää. Tegelikult täidavad meie koolituste ajal ruumi rõõmus elevus, rohked küsimused ja arutelu, mis kipub etteantud ajapiiridest sageli väljuma. Kliendid kiidavad meie veinikoolitusi just seetõttu, et need on huvitavad ja jälgitavad ka täiesti tavalisele inimesele, kel seni veinimaailmaga sügavat suhet ei ole olnud.

Koolituste toimumispaik on Vein ja Vine või kokkuleppel ka muu teie poolt soovitud asukoht.

Helista või kirjuta meile ja uuri koolituse tellimise kohta lähemalt!

Ruumide rent

Korralda oma töötajate või juhtkonna koosolek, koolitus või seminar, tooteesitlus või muu kokkusaamine meie juures.

Rendime ruume nii päevasteks koosolekuteks kui ka õhtusteks sündmusteks.

Koosolekud väljaspool tavapärast töökeskkonda või tüüpilist konverentsiruumi loovad suurepärased tingimused värskete ideede ja mõtete ning vaba diskussiooni tekitamiseks.

Meil on olemas nii heli- kui ka videotehnika, et kõik vajalik tehtud saaks.

Helista või kirjuta meile ja uuri ruumide rentimise kohta lähemalt!

meie lugu

Meie lugu sai alguse aastal 2010, mil kolm sõpra – Urmas, Martin ja Assar – otsustasid, et Tartu vajab hädasti ühte toredat ja hubast veinibaari.

Sõprade südamed võitis üks Vilniuses asuv ülipopulaarne koht, kus rahvast alati murdu – inimesed nautisid vabade istekohtade puudumise tõttu veini ja suupisteid sageli lausa püsti seistes ja pokaali aknalaua nurgakesele toetades, olles seejuures õnnelikud ja rahul.

Just sellest fenomenaalsest kohakesest sai meile omamoodi inspiratsiooni allikas! Jah, sellist elu soovisime sisse puhuda ka enda tulevasele veinibaarile. Ja muidugi teadsime kohe, et meie tulevase veinibaari menüüsse tuleb võtta need ülihead Vilniuses järele proovitud balsamico äädikas marineeritud sibulad.

2011 alguses saime pärast poolt aastat otsimist kätte meile sobivad ja teile kõikidele tänaseks hästi tuttavad ruumid Tartus Rüütli tänaval. Kui aus olla, siis olid ruumid ahervaremetes, kuid nendesse sisse astudes tekkis kõikidel tunne, et see ongi see õige hingamisega koht. Läks ligi 5 kuud rassimist, higistamist, organiseerimist, ehitamist ning 29.aprilli õhtul avasimegi nüüdseks juba legendaarseks saanud veinibaari Vein ja Vine.

Täna oleme rahul, et meie väike missioon on õnnestunud. Vein ja Vine on koht, kus igaüks võib ilma peenutsemata omale meelepärase veini valida, sõpradega mõnusalt juttu puhuda ning ikka ja jälle meie juurde tagasi tulla. Ja kuigi sageli istekohti napib, mahub toredaid inimesi Veini ja Vinesse küll ja veel.

Asutajate kolmik on aja jooksul täienenud ning Vein ja Vine hea käekäigu eest hoolitseb meiega koos sõber Mihkel. Lisaks omanikele kohtate meil leti taga uskumatuid tegelasi – nagu näiteks Vanemuise ooperikoori lauljat Ukut, meie endi hulgas rastavendadeks kutsutud Kalvit ja Andrest ning loomulikult unustamatut Toomast:)  Aga samuti võib letis kohata ka rutiinist välja astunud veinisõpru, kes vabatahtlikult teid mõnel õhtul oma teenindusega rõõmustavad.

Siinkohal tahame tänada südamest kõiki, kes meid meie hullu idee teostamisel aitasid ja toetasid, aga samuti kõiki meie toredaid kliente, tänu kellele saab Vein ja Vine sel aastal tähistada juba oma 8. sünnipäeva.